Ważne… Państwo może przejąć Twoją spółkę. Uciekaj do Wyoming!

11 kwietnia 2019 01:38

Nowe pomysły rządzących to kolejny cios w przedsiębiorców. Rząd coraz częściej zgłasza propozycję prawa na podstawie, którego państwo będzie mogło przejąć firmę na podstawie jednoosobowej decyzji prokuratora. Rodzi to gigantyczne obawy wśród przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać działalność. W każdej chwili ich firma może bowiem zostać przejęta przez Skarb Państwa.

Proponowane zmiany w prawie stanowią ogromne zagrożenie dla wszystkich chcących rozwijać działalność przedsiębiorców. Zmiany bowiem mogą dotknąć wszystkich prowadzących w Polsce działalność biznesmenów. Wprowadzenie nowych przepisów będzie oznaczało, że każdy przedsiębiorca będzie zmuszony do obaw o własną firmę.

Ratunkiem w tej sytuacji jest ucieczka do Wyoming. Regionu, gdzie przepisy nie są nastawione na uderzanie w uczciwych przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność. Założenie spółki LLC jest przy tym bardzo proste. Pomagamy każdej osobie chcącej przenieść swoją firmę w załatwieniu wszystkich formalności i zgodnym z prawem przeniesienie swojej działalności.

Formularz kontaktowy