Gotowe spółki

Obecnie, posiadamy w ofercie następujące spółki, przygotowane do objęcia udziałów:

Lp. Nazwa spółki Data rejestracji Cena Opcje dodatkowe Opcje dodatkowe Status
1 CALIFORNIAN LLC 2022-04-01 4900 PLN ukryte dane właściciela adres rejestrowy w Los Angeles na sprzedaż
2 NEW YORKER LLC 2022-04-01 4900 PLN ukryte dane właściciela adres rejestrowy w Nowym Jorku na sprzedaż
3 Boston Capital Group LLC 2016-01-01 13000 PLN ukryte dane rejestrowe właściciela, nadany numer EIN adres rejestrowy w Cheyenne, WY na sprzedaż
4 BRAUSTAR LLC 2020-07-01 5900 PLN ukryte dane właściciela adres rejestrowy w Cheyenne, WY na sprzedaż

 

Prawo handlowe stanu Wyoming stanowi, że najpierw powstaje spółka, której nadawany jest indywidualny numer rejestrowy, a następnie oznaczeni zostają wspólnicy tejże spółki (odwrotnie niż w Polsce). Dzięki takiemu rozwiązaniu, możemy znacząco skrócić czas "dostarczenia" Państwu gotowej spółki, bowiem wszystkie dokumenty rejestrowe i tłumaczenia przysięgłe gotowej spółki można w ciągu dnia odebrać bezpośrednio u naszego partnera w Warszawie (wysyłka kurierem także możliwa).

Nie jest to zatem wtórne nabycie udziałów w spółce, co wymaga zawsze dużej wiedzy i ostrożności, lecz zakup nowoutworzonej spółki, której stają się Państwo pierwszym udziałowcem. 

Nabycie gotowej spółki jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które w ciągu 1-2 dni muszą się stać właścicielem podmiotu prawnego, posiadającego pełną operacyjność handlową, zdolność prawną i gotowego do natychmiastowej działalności gospodarczej. Gotowe spółki zawsze sprzedawane są z opcją ukrycia danych osobowych właściciela spółki. W przypadku nabycia gotowej spółki, momentem wnoszenia opłat rocznych jest miesiąc rejestracji spółki, a nie miesiąc nabycia udziałów.

Zamówienie na zakup gotowej spółki składamy wpisując nazwę wybranej spółki w formularzu rejestracyjnym klikając przycisk "Rejestracja Spółki w Wyoming". Wszystkie sprzedawane przez nas gotowe spółki mają opłacone koszty urzędowe i administracyjne od momentu (daty) rejestracji przez okres 12 kolejnych miesięcy. Najbliższa płatność wymagana jest dopiero w pierwszą rocznicę wpisu spółki do rejestru stanowego i data ta, nie musi się pokrywać z datą zakupu gotowej spółki. Podane w tabeli ceny zakupu gotowych spółek uwzględniają pełną rejestrację wraz z ukryciem danych  wlaściecieli. Ceny te są wyższe niż w przypadku standardowej rejestracji spółki z czasem oczekiwania ok. 2 tygodni. Różnica w cenie jest pobierana przy odbiorze przesyłki kurierskiej zawierającej dokumenty rejestrowe spółki lub poprzez osobne zamówienie i płatność.