Gotowe spółki

Obecnie, posiadamy w ofercie następujące spółki, przygotowane do objęcia udziałów:

Lp. Nazwa spółki Data rejestracji Cena Opcje dodatkowe Opcje dodatkowe Status
1 Insiders LLC 2019-08-01 4000 PLN Adres rejestrowy w biurowcu w Nowym Jorku Ukryte dane udziałowców na sprzedaż
2 Boosters LLC 2019-08-01 4000 PLN Adres rejestrowy w biurowcu w Nowym Jorku Ukryte dane udziałowców na sprzedaż
3 POLAID Limited Company 2018-01-01 5000 PLN Adres rejestrowy w biurowcu w Nowym Jorku Ukryte dane udziałowców na sprzedaż
4 Tax Office Limited Spółka Komandytowa 2018-12-01 10000 PLN Adres rejestrowy: Warszawa Polska Spółka Komandytowa, Ukryte dane udziałowców na sprzedaż

 

Prawo handlowe stanu Wyoming stanowi, że najpierw powstaje spółka, której nadawany jest indywidualny numer rejestrowy, a następnie oznaczeni zostają wspólnicy tejże spółki (odwrotnie niż w Polsce). Dzięki takiemu rozwiązaniu, możemy znacząco skrócić czas "dostarczenia" Państwu gotowej spółki, bowiem wszystkie dokumenty rejestrowe i tłumaczenia przysięgłe gotowej spółki można w ciągu dnia odebrać bezpośrednio u naszego partnera w Warszawie (wysyłka kurierem także możliwa).

Nie jest to zatem wtórne nabycie udziałów w spółce, co wymaga zawsze dużej wiedzy i ostrożności lecz zakup nowoutworzonej spółki, której stają się Państwo pierwszym udziałowcem. 

Spółki posiadające otwarty rachunek bankowy nabywane są poprzez sprzedaż udziałów. Zawarcie umowy następuje bezpośrednio w biurze naszego patnera w Warszawie. W każdym przypadku nasza Kancelaria gwarantuje pełne bezpieczeństwo transakcji.

Nabycie gotowej spółki jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które w ciągu 1-2 dni muszą się stać właścicielem podmiotu prawnego, posiadającego pełną operacyjność handlową, zdolność prawną i gotowego do natychmiastowej działalności gospodarczej. Gotowe spółki zawsze sprzedawane są z opcją ukrycia danych osobowych właściciela spółki. W przypadku nabycia gotowej spółki, momentem wnoszenia opłat rocznych jest miesiąc rejestracji spółki, a nie miesiąc nabycia udziałów.

Zamówienie na zakup gotowej spółki składamy wpisując nazwę wybranej spółki w formularzu rejestracyjnym klikając przycisk "Rejestracja Spółki w Wyoming". Wszystkie sprzedawane przez nas gotowe spółki mają opłacone koszty urzędowe i administracyjne, a najbliższa płatność będzie wymagana dopiero w pierwszą i każdą następną rocznicę wpisu spółki do rejestru stanowego. Podane w tabeli ceny zakupu gotowych spółek uwzględniają pełną rejestrację wraz z ukryciem danych  wlaściecieli. Ceny te są wyższe niż w przypadku standardowej rejestracji spółki z czasem oczekiwania ok. 2 tygodni. Różnica w cenie jest pobierana przy odbiorze przesyłki kurierskiej zawierającej dokumenty rejestrowe spółki.