Kancelaria Wyoming LLC USA

Gotowe spółki

Obecnie, posiadamy w ofercie następujące spółki, przygotowane do objęcia udziałów:

Lp. Nazwa spółki Data rejestracji Cena Opcje dodatkowe Opcje dodatkowe Status
1 INFOWITA LLC** 2023-12-01 13000 PLN ukryte dane właściciela, nadany nr podatkowy EIN otwarty rachunek bankowy w PKO BP, założone konto w Tpay.com, w cenie domena infowita.com na sprzedaż
2 IT LLC 2023-03-01 17000 PLN ukryte dane właściciela, prestiżowy adres w New York City, umowa spółki, numer EIN, rachunek bankowy spółki w banku w USA* - GRATIS! na sprzedaż
3 Let's Make It Happen LLC 2021-08-01 15000 PLN ukryte dane właściciela, adres w Cheyenne, WY umowa spółki i numer EIN - GRATIS! na sprzedaż
4 Let's Do Business LLC 2021-08-01 15000 PLN ukryte dane właściciela, adres w Cheyenne, WY umowa spółki i numer EIN - GRATIS! na sprzedaż

Prawo Stanu Wyoming zezwala, aby najpierw powstała spółka, której nadawany jest indywidualny numer rejestrowy, a następnie oznaczeni zostają wspólnicy tejże spółki (odwrotnie niż w Polsce). Dzięki takiemu rozwiązaniu, możemy znacząco skrócić czas „dostarczenia” Państwu gotowej na sprzedaż spółki, bowiem wszystkie dokumenty rejestrowe gotowej do kupienia spółki dostarczamy natychmiast w postaci elektronicznej, a po nadaniu urzędowego poświadczenia - Apostille, wysyłamy kurierem pod wskazany przez Państwa adres.

Nie jest to zatem wtórne nabycie udziałów w spółce, co wymaga zawsze dużej wiedzy i ostrożności, lecz zakup nowoutworzonej spółki, której stają się Państwo pierwszym udziałowcem.

Nabycie gotowej spółki jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które w ciągu 1-2 dni muszą się stać właścicielem podmiotu prawnego choćby z minimalną historią, posiadającego pełną operacyjność handlową, zdolność prawną i gotowego do natychmiastowej działalności gospodarczej. Gotowe do kupienia spółki zawsze sprzedawane są z opcją ukrycia danych osobowych właściciela spółki. W przypadku nabycia gotowej spółki, momentem wnoszenia opłat rocznych jest miesiąc rejestracji spółki, a nie miesiąc nabycia udziałów.

Zamówienie na zakup gotowej spółki składamy wpisując nazwę wybranej spółki w formularzu rejestracyjnym klikając przycisk „Rejestracja Spółki w Wyoming”. Sprzedawane przez nas gotowe spółki mają opłacone koszty urzędowe i administracyjne od momentu (daty) rejestracji przez okres 12 kolejnych miesięcy. Dzięki temu działalność za ich pośrednictwem jest możliwa bezzwłocznie, natychmiast po nabyciu. Najbliższa płatność wymagana jest dopiero w pierwszą rocznicę wpisu spółki do rejestru stanowego i data ta, nie musi się pokrywać z datą zakupu gotowej spółki. Podane w tabeli ceny zakupu gotowych spółek uwzględniają pełną rejestrację wraz z ukryciem danych właścicieli. Ceny te są wyższe niż w przypadku standardowej rejestracji spółki z czasem oczekiwania ok. 2 tygodni. Różnica w cenie jest pobierana przy odbiorze przesyłki kurierskiej zawierającej dokumenty rejestrowe spółki przeznaczonej do kupienia lub poprzez osobne zamówienie i płatność.

Spółka w Wyoming – dlaczego warto

Co powoduje, że zakup firmy w tym stanie w USA cieszy się dużym zainteresowaniem przedsiębiorców i inwestorów z całego świata? Niewątpliwie jednym z najważniejszych powodów popularności prowadzenia biznesu w Wyoming jest fakt, że spółki LLC są tutaj zwolnione z opodatkowania dochodów niezależnie od źródła ich uzyskiwania. Taka sytuacja jest ważnym aspektem, który sprawił, że organizacja Tax Fundation w 2018 r. przyznała temu stanowi tytuł najbardziej przyjaznego dla biznesu w skali całych Stanów Zjednoczonych, jeśli chodzi o rozliczenia z fiskusem.

Co istotne, decydując się na gotową do kupienia firmę z siedzibą w Wyoming, jednocześnie można otwierać oddziały w dowolnym innym Stanie USA bez zbędnych formalności. Wielu przedsiębiorców i inwestorów docenia również to, że Stan Wyoming nie zezwala na anonimową rejestrację spółek (bez ujawniania danych właścicieli) oraz nie dzieli się informacjami podatkowymi z amerykańskim urzędem podatkowym (Internal Revenue Service – IRS). W tym kontekście, podnosi się argument poufności informacji, który dla niejednego naszego klienta odgrywa ważną rolę w podejmowaniu decyzji.

Kolejna kwestia przemawiająca za wyborem spółki do kupienia w Wyoming to niewielkie obowiązki sprawozdawcze. Ograniczają się one do złożenia w ciągu całego roku nieskomplikowanego dokumentu podsumowującego działalność w ostatnich dwunastu miesiącach. Za zaletę proponowanego rozwiązania prawnego uznaje się także brak odpowiedzialności osób zarządzających i właścicieli za zobowiązania powstałe w trakcie prowadzenia biznesu. Ponadto, nabycie już istniejącego podmiotu sprawia, że niepotrzebny jest wpis do rejestru czy wizyta u notariusza – wszystkie formalności są mocno uproszczone i trwają bardzo krótko.

Gotowe do kupienia spółki w Wyoming – szybka i bezpieczna transakcja

Decyzja o wyborze gotowej do kupienia spółki w Wyoming, którą mamy w swojej ofercie, daje Państwu potencjalnie szerokie możliwości w zakresie optymalizacji podatkowej prowadzonego biznesu. Dzięki ukryciu danych rejestrowych właściciela można zaś oczekiwać prywatności posługiwania się nabytym podmiotem w szeroko pojętej działalności gospodarczej. W ramach współpracy z naszą firmą można oczekiwać szybkiego i sprawnego przeprowadzenia transakcji na każdym etapie.

Zdajemy sobie sprawę, że decyzja o wyborze spółki do kupienia w Wyoming jako narzędzia prowadzenia biznesu powinna być poprzedzona rozpoznaniem potrzeb klienta, dlatego przyglądamy się przedstawianej sytuacji, planom, wymaganiom i możliwościom, a następnie na tej podstawie sugerujemy optymalne rozwiązania.

* Usługa polega na poprawnym, od strony formalnej, przygotowaniu i złożeniu wniosku wraz z załącznikami i zgodnie z wymogami banku lub instytucji finansowej (fintech). Kancelaria Wyoming nie ponosi odpowiedzialności za sytuacje, w których instytucja odmówi spółce otwarcia rachunku.
* Spółka już działająca sprzedawana poprzez nabycie udziałów od obecnego właściciela. W cenie usługi zaware jest przygotowanie umowy sprzedaży, administracyjne przeprocesowanie transakcji oraz nowe dokumenty rejestrowe wydane dla nowego właściciela spółki wraz z Apostille.