Kancelaria Wyoming LLC USA

O nas

 

Nasze usługi

 

       Kancelaria Wyoming oferuje Państwu rejestrację spółek LLC (idealna hybryda spółki osobowej i kapitałowej) na terenie amerykańskiego stanu Wyoming. Wieloletnie doświadczenie naszych agentów rejestrowych oraz potwierdzona renoma Kancelarii dają Państwu gwarancję trafnego wyboru. Posiadamy kompleksową wiedzę i doświadczenie, których potrzebuje Państwa firma, aby sprawnie, szybko i bezpiecznie zaistnieć w obrocie gospodarczym w dowolnym kraju na świecie jako spółka z siedzibą w USA.

    Nasza oferta została przygotowana głównie z myślą o polskich przedsiębiorcach, którzy postanowili przenieść do USA ryzyko związane z działalnością gospodarczą prowadzoną dotychczas w Polsce uzyskując, dzięki temu, wymierną optymalizację biznesową oraz korzyści handlowe. Zdajemy sobie sprawę, że biurokracja księgowo-podatkowa w Polsce oraz szereg utrudnień i obowiązków nakładanych na przedsiębiorców powoduje, że zamiast zajmować się swoją firmą, angażowani są oni w nieefektywne, kosztowne i czasochłonne procesy prawne i księgowe. Rejestracja firmy w Wyoming pozwala raz na zawsze zapomnieć o wielu tych obowiązkach i skupić się na faktycznie prowadzonym biznesie. 

       Wyoming to wyjątkowy stan, który pozwala na założenie i prowadzenie firmy/spółki bez ujawniania danych jej właścicieli. Kancelaria Wyoming oferuje pomoc w przeprowadzeniu takiej rejestracji, gwarantując zachowanie pełnej anonimowości udziałowców, których dane osobowe nie będą widoczne, ani ujawnione w żadnym publicznym rejestrze.

   Koszt rejestracji spółki za pośrednictwem naszej Kancelarii to obecnie najtańsza oferta dostępna w Polsce. Bardzo się cieszymy, że możemy polskim przedsiębiorcom zaoferować tak konkurencyjne i przystępne ceny zapewniając jednocześnie najwyższy poziom usług i pełne bezpieczeństwo operacji.

     Wiemy, że różne branże, jak również najróżniejsze sposoby i rodzaje działalności, a także różne cele biznesowe. Dla wielu działalności mamy proste, sprawdzone i uniwersalne sposoby wykorzystania zalet posiadania spółki w USA, ale są też takie branże, które mogą wymagać indywidualnego podejścia i przygotowania modelu, w którym będzie można bezpiecznie prowadzić dotychczasową działalność eliminując jednocześnie dotychczasowe niepotrzebne koszty.

    Dzięki naszej ofercie zoptymalizują Państwo składki ZUS i znacząco powiększą swoje dochody, a przede wszystkim wyeliminują wszelkie ryzyko odpowiedzialności majątkiem osobistym za zaobowiązania firmowe. Nie płać ZUS i załóż z nami firmę w USA.

 

 

  Wyoming jest stanem położonym w środkowo-zachodniej części USA. Będąc dziesiątym pod względem wielkości, Wyoming jest jednocześnie najmniej zaludnionym stanem, z populacją  ok. 500.000 mieszkańców.  To tu znajdują się słynne dwa parki narodowe: Yellowstone i  Grand Teton. Wyoming, to przy okazji, stan bardzo przyjazny przedsiębiorcom. W przeciwieństwie do większości innych stanów Wyoming nie nakłada podatków dochodowych od osób fizycznych i prawnych. W 2008 r. Tax Foundation uznała Wyoming za stan mający najbardziej „przyjazny dla biznesu” klimat podatkowy stan spośród wszystkich stanów USA.

   Warto pamiętać, że rejestrując spółkę w Wyoming nie musimy posiadać amerykańskiej wizy ani pokrywać kosztów bezpośredniej wizyty w USA. Nasza Kancelaria wszystkie formalności załatwia korespondencyjnie wraz z rejestracją wirtualnego biura w stolicy stanu – Cheyenne.

  Dla utworzenia i zarządzania spółką LLC w stanie Wyoming wystarczy jedna osoba. Nie ma natomiast limitu osób - udziałowców spółki. Spółki typu LLC są z definicji traktowane przez amerykański IRS (odpowiednik polskiego fiskusa) jako podmioty transparentne podatkowo (ang. pass-through taxation), co w skrócie oznacza, że to nie spółki są podatnikiem podatku dochodowego lecz ich wspólnicy, którym bezpośrednio przypisywane są dochody spółki według posiadanych udziałów – dokładnie jak w przypadku polskiej spółki cywilnej, jawnej lub zwykłej działalności gospodarczej. Jeżeli amerykańska spółka typu LLC nie generuje dochodów na terenie Stanów Zjednoczonych, zaś jej wspólnik nie jest rezydentem Stanów Zjednoczonych, to obowiązek podatkowy sprowadza się jedynie do złożenia "zerowej" deklaracji podatkowej, a jedyny podatek, który należy uiścić wynosi 52$ rocznie.

Poufność i bezpieczeństwo informacji

   Stan Wyoming nie ma obowiązku raportowania na temat swoich podatników do amerykańskiego urzędu podatkowego (IRS). Informacje takie nie są również przekazywane zagranicznym urzędom skarbowym. Właściciel/udziałowiec i Manager spółki mogą być całkowicie anonimowi, co oznacza, że ich dane osobowe NIE są widoczne w rejestrze spółek, ani żadnym wypisie urzędowym (inaczej niż w przypadku polskiego KRS).

Rozliczenia podatkowe spółki

   Kancelaria Wyoming dla wszystkich swoich klientów, raz w roku przygotowuje i składa w Sekretariacie Stanu Wyoming rozliczenie stanowego podatku franczyzowego (52$), o czym informujemy wcześniej mailowo.

Ograniczenie odpowiedzialności

  Wszyscy wspólnicy, członkowie i managerowie organów spółki LLC korzystają z bardzo silnej ochrony przed odpowiedzialnością za zobowiązania spółki.