Rada Gospodarcza Strefy Wolnego Słowa???

29 czerwca 2018 07:05

Rada Gospodarcza Strefy Wolnego Słowa – nowa przyszłość dla małych i średnich przedsiębiorstw

Od roku na rynku działa Rada Gospodarcza Strefy Wolnego Słowa, która obecnie zrzesza 30 firm z perspektywami dołączenia ponad 200% więcej podmiotów. Co takiego robi, że warto o nich wspomnieć? Wspiera – małe i średnie przedsiębiorstwa, które są prowadzone przez Polaków, niezależnie czy na terenie kraju czy za granicą.

Założyciele zauważyli, że mikroprzedsiębiorstwa spotykają się z barierą nie do przejścia, gdy w grę wchodzą duże przetargi. W Polsce wciąż działa zasada – wszystko dla największego, gdy w UE skłaniają się do dzielenia między wielu mniejszych. To daje możliwość starania się o nowe kontrakty, perspektywy rozwoju. W rozumieniu RGSWS szanse i konkurencyjność powinna być równa, gdy wciąż zależność jest zachwiana.

Organizacja pragnie też wspomagać we współpracy „polskich” firm, które działają na zagranicznych rynkach. Aby ich wejście na teren RP był ułatwiony i odwrotnie. Bez kosztownych analiz, poznawania nowych klientów, popełniając kosztowne błędy. Może tacy „przewodnicy” sprawdzą się i będzie to nowa szansa dla tysięcy przedsiębiorców?

Formularz kontaktowy