Kancelaria Wyoming LLC USA

Pandemia koronawirusa - biurokracja zamiast realnej pomocy

Koronawirus uderzył w niemal wszystkie sektory gospodarki, powodując wiele poważnych problemów. Sporo firm z dnia na dzień zostało bez możliwości zarobkowania. W innych przychody spadły nawet o połowę. Co gorsza, trudno nawet przewidywać, jak długo taka sytuacja się utrzyma.

W momencie, gdy w oczy biznesu zagląda widmo katastrofy, rządzący zajmują się wszystkim innym, tylko nie realną pomocą przedsiębiorcom. Uchwalona tarcza antykryzysowa to w opinii wielu specjalistów niewystarczająca ochrona. Takie same opinię płyną od przedsiębiorców działających w różnych sektorach. Mówiąc w skrócie, przedstawiony przez rząd plan rozczarował niemal wszystkich.

Aktualna sytuacja pokazała, że w kryzysowych sytuacjach biznes zupełnie nie może liczyć na wsparcie państwa. Przedsiębiorcy pozostają zupełnie bez opieki. Kancelaria Wyoming wychodzi na przeciw problemom przedsiębiorcom i proponuje rozwiązanie, które dla wielu firm może się okazać jedyną skuteczną deską ratunku.

Stan Wyoming aktywnie włączył się w walkę z nadchodzącym kryzysem gospodarczym spodziewanym po ataku koronawirusa. Pobudzenie biznesu i zachęcanie przedsiębiorców do zmiany branż i sposobu prowadzenia działalności stało się obecnie priorytetem władz stanowych.

W następstwie działań stanowych, Kancelaria Wyoming oferuje pakiet antykryzysowy, czyli 4 usługi w jednej zryczałtowanej cenie:

  1. Rejestracja spółki (1 dzień)*
  2. Umowa spółki
  3. Numer EIN spółki
  4. Rachunek bankowy spółki w USA

Cena: 2900,00 PLN

Zdecydowanie lepiej założyć spółkę LLC i działać w oparciu o proste zasady, dające szanse na regularny rozwój bez zbędnej biurokracji oraz optymalizację działań w tak trudnych chwilach, jak ta, z którą borykamy się obecnie. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, napisz do nas!

Formularz kontaktowy