Niekorzystne zmiany w spółce partnerskiej

14 marca 2019 03:25

Resort przedsiębiorczości zabrał się za zmiany w spółkach partnerskich, które mają na celu rozstrzygać wątpliwości. W praktyce jednak zmiany powodują znacznie większy chaos i nie służą niczemu. Eksperci alarmują, iż wprowadzane przez ministerstwo zmiany nie są korzystne.

Zgodnie z nowymi przepisami przynajmniej jeden z partnerów w spółce będzie musiał być członkiem zarządu. Sprawia to, że osoba często nie mająca wiedzy na temat zarządzania czy księgowości będzie musiała zostać członkiem w zarządzie. Dodatkowo znacząco rośnie odpowiedzialność takiej osoby zaangażowanej w działalność spółki. W rezultacie zatem nowe przepisy po raz kolejny uderzają w przedsiębiorców i jeszcze bardziej ograniczają ich swobodę działania.

Sposobem na uniknięcie takich problemów jest założenie spółki LLC w Wyoming. W regionie, który nastawiony jest na pomoc dla przedsiębiorców i tworzenie dla nich warunków idealnych do prowadzenia działalności. Założenie działalności w tym regionie to wiele korzyści i możliwość komfortowego prowadzania działalności biznesowej.

Formularz kontaktowy