Konstytucja dla Biznesu.... co to ma być?

3 kwietnia 2018 08:05

Konstytucja Biznesu podpisana – jakie haczyki kryją się pod tą piękną nazwą?

Na tę ustawę czekało wielu Polaków, którzy wciąż bali się otwierać własną działalność gospodarczą. Wysokie opłaty „na start” skutecznie zniechęcało wielu przedsiębiorczych ludzi, ponieważ jaką mieli pewność, że już po pierwszym miesiącu nie będą dopłacać z własnej kieszeni na składki ZUS?

Zmiany w Konstytucji Biznesu i reforma prawa gospodarczego, która od 30 lat zniechęcała i wprowadzała chaos w biurokracji, dawała nadzieje, naprawdę widzieliśmy światełko w tunelu, niestety był to pociąg, a nas czekało mocne zderzenie z rzeczywistością. Miało być tanio, miało być dobrze, a jest jak zwykle – kiepsko. Oczywiście, nowi przedsiębiorcy będą mogli skorzystać z ulgi na start, ale nie zwolni ich to z całkowitej daniny, ponieważ składkę na NFZ w wysokości 319,94 zł nadal będą musieli łożyć. Do 10 dnia każdego miesiąca.

To potrafi człowieka zdenerwować, zasłaniają się pięknymi reformami z haczykami. Wiesz gdzie ich nie ma? W spółkach LLC Wyoming. Żadnych małych druczków, żadnych wyłączeń, zaprzeczeń i ściągania z młodych przedsiębiorców ostatnich pieniędzy, bo po co pomagać polskim biznesmenom?

Formularz kontaktowy