W Polsce przedsiębiorca = przestępca

21 grudnia 2017 08:00

Od dziś, fiskus może bez ostrzeżenia wejść na konto Twojej firmy i zablokować wszystkie środki „Oddział specjalny” fiskusa przez 24 godziny na dobę przez 7 dni zaczyna monitorować rachunki bankowe przedsiębiorców, zmuszając banki do współpracy, by pod byle pretekstem zablokować konto firmowe! Mało? Fiskus może rozszerzyć blokadę o firmy współpracujące i nieświadome niczego. Zatem, jeśli nawet jesteś „czysty”, możesz „oberwać rykoszetem”.

Tak jest, dla państwa przedsiębiorca to przestępca! Wystarczy nawet, że nieopatrznie uściśniesz rękę „niewłaściwego partnera” i… blokada konta gotowa! Nie mówiąc już o tym, że blokada może być przedłużana bez końca!

Jak uniknąć polowania na czarownice? Wystarczy założyć spółkę w USA. Spółki z zagraniczną rezydencją podatkową nie podlegają pod prawo polskie. A bardziej liberalnego i wolnorynkowego prawa niż w Stanie WYOMING (USA) nie sposób znaleźć na całym świecie… Nie daj się traktować jak bandzior, nie bój się, że z dnia na dzień zostaniesz bez środków do działania, a Twoja firma zbankrutuje. Załóż spółkę w Wyoming i prowadź swobodnie swój biznes.

Formularz kontaktowy