Rewolucje w prowadzeniu firmy? Zobacz, ile na tym stracisz!

28 grudnia 2017 02:15

Rząd, co rusz karmi nas kolejnymi, rewelacyjnymi pomysłami na prowadzenie działalności. Niedługo zamiast skupiać się na powiększaniu dochodu, będziemy musieli studiować coraz to nowsze przepisy, bo jeden mały błąd i.. pójdziemy do więzienia.

Pamiętacie pomysł obecnego premiera Morawieckiego o tym, by wysokość składek do ZUS była uzależniona od dochodów? Wtedy się nie udało, bo nie miał takiej siły przebicia, ale co stoi teraz na przeszkodzie, aby wdrożyć ten pomysł, który pogrąży tak wiele firm? Tu nie koniec rewelacji! Nowi przedsiębiorcy będą mogli liczyć na ulgi, ba! Nawet zwolnienia przez pół roku z opłacania ZUSu.. warunek? Nie można świadczyć usług byłemu pracodawcy. Ilu z nas stała przed koniecznością założenia DG, aby dalej pracować w tej samej firmie? To nie koniec pomysłów. Niektórzy, nawet nie będą musieli zakładać firmy, jeżeli ich dochody nie przekroczą 1050 zł miesięcznie, ale jak przeżyć za tak szalenie wysoką sumę?

Masz dosyć? Ciągłe zmiany, nowe ustawy, strach przed jutrem. Czy nie lepiej uwolnić się od tego? Na pewno wielu Twoich znajomych przeniosło firmy za granicę – Ty też wybierz ten kierunek. Spółki LLC w USA (stan Wyoming) to racjonalny wybór, który wiąże się z minimalnym kosztem, który jest wręcz nieodczuwalny. Bez ZUSu, bez PITu, CITu, i innych danin na rzecz ludzi z Wiejskiej. Nie bądź dojną krową i przekonaj się, że to rozwiązanie jest także dla Ciebie!

Formularz kontaktowy