Prowadzisz firmę w mieszkaniu? Uważaj na kontrolę!

18 lipca 2017 21:45

KONTROLA NAWET TAM, GDZIE KRÓL CHODZI PIECHOTĄ

Trwoga ogarnęła przedsiębiorców, którzy działalność prowadzą w swoich mieszkaniach. Teraz kontrola skarbowa ma prawo wkroczyć do domostwa przedsiębiorcy i dokonywać działań kontrolnych we wszystkich pomieszczeniach, także tych, które wyłącznie służą celom prywatnym.

No to będzie gorąco. Tym bardziej, że do działań kontrolnych mogą być zaangażowane także psy tropiące. Czy to już szczucie przedsiębiorców?

Nasuwa się przy tym inne pytanie, co z prywatnością i prawem miru domowego oraz spokojnego funkcjonowania firmy? Zastanówmy się, co trzymamy w lodówkach, czy w piwnicach nie leżą stare gazety stanowiące rezerwuar niezwykle wartościowych surowców wtórnych oraz zapytajmy domowników czy nasz kot toleruje psie towarzystwo.

Zamiast głowić się nad tym wszystkim, wystarczy założyć działalność w kraju bezkresnej wolności gospodarczej, czyli w Stanach Zjednoczonych. Pomoc w kwestiach formalnych związanych z rejestracją spółki LLC w USA udzieli Wam Kancelaria Wyoming. Skorzystajcie z prostych przepisów, płaćcie niskie podatki, zapomnijcie o ZUS-ie i nie martwcie się już o swojego kota.

https://ceo.com.pl/prowadzisz-dzialalnosc-gospodarcza-w-domu-uwazaj-nowa-kontrola-celno-skarbowa-moze-prawie-wszystko-98004

Formularz kontaktowy