Patriota czy nie, o swój biznes zadbać musi

28 grudnia 2017 02:14

Coraz większymi krokami wkraczamy w nowy, 2018 rok. Czy już wykonałeś bilans swojej działalności? Przyjrzyj się kosztom – ile oddałeś do ZUSu przez te 12 miesięcy? A ile podatku dochodowego czy VATu zasiliło konto Urzędu Skarbowego? Pomyśl sobie, co mógłbyś zrobić z tymi pieniędzmi – nowe inwestycje? Zatrudnienie kolejnego pracownika? A może po prostu wakacje z rodziną?

Powiedz wprost – czy nie wkurza Cię taki stan rzeczy? Ciężko harujesz i co? Połowę i tak oddajesz co miesiąc na kilka kont, nie wiedząc nawet na co idą te pieniądze. Nie są to małe sumy, sam (duży) ZUS to już ponad 1200zł miesięcznie! A Twoja emerytura i tak nie pozwoli na godne życie. Dlatego, czy nie lepiej samemu tworzyć swój plan emerytalny, zamiast dawać i dawać i dawać? Niemożliwe? Nic bardziej mylnego!

Zapomnij o polskiej biurokracji nieprzychylnej polskim przedsiębiorcom. Przestań być tą dojną krową, kurą znoszącą złote jajka i jak inni przedsiębiorczy ludzie, załóż spółkę poza granicami kraju – chociażby w USA w stanie Wyoming. Niesie to za sobą wiele zalet – brak chorych danin na ZUS i proste podatki. Nie musisz mieć nawet kapitału, a działalność poprowadzisz całkowicie anonimowo. I najważniejsze, jesteś wolny od planów naprawy gospodarki Morawieckiego i innych irracjonalnych pomysłów, które będą bić w kieszeń przedsiębiorcy!

Formularz kontaktowy