Firma w mieszkaniu = dodatkowy podatek

10 sierpnia 2017 03:43

Hanna Gronkiewicz-Waltz nasyła na przedsiębiorców… broń laserową

Stołeczni przedsiębiorcy drżyjcie! Już wkrótce możecie spotkać w Waszej siedzibie kontrolerów z laserem… To nie żart, lecz realna inicjatywa prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz, która sprytnie poszukuje dodatkowych finansów, tak bardzo przydatnych miejskiej kasie świecącej pustkami. O co jednak w tym wszystkim chodzi?

Decyzją prezydent Warszawy będą przeprowadzane kontrole mieszkań, zgłoszonych jako miejsca prowadzenia działalności gospodarczej. Podatek od nieruchomości za m2 powierzchni mieszkalnej to w Warszawie niecałe 60 groszy, ale jeśli to samo mieszkanie lub jego część wykorzystujemy do prowadzenia firmy opłata ta wzrasta do ….. ponad 22 złotych!!!! za metr kwadratowy. To gigantyczna różnica, a w celu precyzyjnego określenia obszaru działania firmy kontrolerzy z ratusza użyją superprecyzyjnych dalmierzy laserowych. Ani pół centymetra nie umknie ich uwadze. To istne polowanie na firmy.

W tej sytuacji, być może warto w końcu zastanowić się nad przeniesieniem działalności za ocean. W przeprowadzeniu takiej operacji pomocną będzie Kancelaria Wyoming, która skutecznie pomaga polskim przedsiębiorców unikać pułapek, które rodzimi kontrolerzy nieustannie zastawiają na rodzimych przedsiębiorców. HGW nie ma dostępu do rejestru danych firm zza oceanu, więc z pewnością nie grozi Wam nagły wzrost podatku od nieruchomości.

Zadzwoń do nas: tel. PL +48 22 128 49 19

http://wolnosc24.pl/2017/07/18/szok-prezydent-warszawy-nasyla-na-przedsiebiorcow-kontrolerow-skarbowki-z-laserami-przeswietla-cie-na-wylot/

Formularz kontaktowy