Gotowe spółki

Obecnie, posiadamy w ofercie następujące spółki, przygotowane do objęcia udziałów:

Lp. Nazwa spółki Data rejestracji Cena Status
1 Neverland LLC (otwarty rachunek w Banku Millennium) 2017-06-01 5800 PLN na sprzedaż
2 Bayswater 2017-06-01 3800 PLN na sprzedaż
3 SkyWalker 2017-06-01 3800 PLN na sprzedaż

 

Prawo handlowe stanu Wyoming stanowi, że najpierw powstaje spółka, której nadawany jest indywidualny numer rejestrowy, a następnie oznaczeni zostają wspólnicy tejże spółki (odwrotnie niż w Polsce). Dzięki takiemu rozwiązaniu, możemy znacząco skrócić czas "dostarczenia" Państwu gotowej spółki, bowiem wszystkie dokumenty rejestrowe i tłumaczenia przysięgłe gotowej spółki można w ciągu dnia odebrać bezpośrednio u naszego partnera w Warszawie (wysyłka kurierem także możliwa). Spółki posiadające otwarty rachunek bankowy nabywane są poprzez sprzedaż udziałów bezpośrednio w biurze naszego patnera w Warszawie. W każdym przypadku nasza Kancelaria gwarantuje pełne bezpieczeństwo transakcji.

Nie jest to zatem wtórne nabycie udziałów w spółce, co wymaga zawsze dużej wiedzy i ostrożności lecz zakup nowoutworzonej spółki, której stają się Państwo pierwszym udziałowcem. 

Jest to, tym samym, doskonała oferta dla osób, które w ciągu 1-2 dni muszą się stać właścicielem spółki, posiadającej pełną operacyjność handlową, zdolność prawną i gotowej do natychmiastowej działalności gospodarczej. Gotowe spółki zawsze sprzedawane są z opcją ukrycia danych osobowych właściciela spółki.

Zamówienie na zakup gotowej spółki składamy wpisując nazwę wybranej spółki w formularzu rejestracyjnym klikając przycisk "Rejestracja Spółki w Wyoming". Wszystkie sprzedawane przez nas gotowe spółki mają opłacone koszty urzędowe i administracyjne, a najbliższa płatność będzie wymagana dopiero w pierwszą i każdą następną rocznicę rejestracji spółki. Podane w tabeli ceny zakupu gotowych spółek uwzględniają pełną rejestrację wraz z ukryciem danych  wlaściecieli. Ceny te są wyższe niż w przypadku standardowej rejestracji spółki z czasem oczekiwania ok. 2 tygodni. Różnica w cenie jest pobierana przy odbiorze przesyłki kurierskiej zawierającej dokumenty rejestrowe spółki.