Gotowe spółki

Obecnie, posiadamy w ofercie następujące spółki, przygotowane do objęcia udziałów:

Lp. Nazwa spółki Data rejestracji Cena Status
1 Bayswater 2017-06-01 3800 PLN na sprzedaż
2 Finn International 2017-06-01 3800 PLN na sprzedaż
3 SkyWalker 2017-06-01 3800 PLN na sprzedaż

 

Prawo handlowe stanu Wyoming stanowi, że najpierw powstaje spółka, której nadawany jest indywidualny numer rejestrowy, a następnie oznaczeni zostają wspólnicy tejże spółki (odwrotnie niż w Polsce). Dzięki takiemu rozwiązaniu, możemy znacząco skrócić czas "dostarczenia" Państwu gotowej spółki, bowiem wszystkie dokumenty rejestrowe i tłumaczenia przysięgłe gotowej spółki można w ciągu dnia odebrać bezpośrednio u naszego partnera w Warszawie (wysyłka kurierem także możliwa).

Nie jest to zatem wtórne nabycie udziałów w spółce, co wymaga zawsze dużej wiedzy i ostrożności lecz zakup nowoutworzonej spółki, której stają się Państwo pierwszym udziałowcem. 

Jest to, tym samym, doskonała oferta dla osób, które w ciągu 1-2 dni muszą się stać właścicielem spółki, posiadającej pełną operacyjność handlową, zdolność prawną i gotowej do natychmiastowej działalności gospodarczej. Gotowe spółki zawsze sprzedawane są z opcją ukrycia danych osobowych właściciela spółki.

Zamówienie na zakup gotowej spółki składamy wpisując nazwę wybranej spółki w formularzu rejestracyjnym klikając przycisk "Rejestracja Spółki w Wyoming". Wszystkie sprzedawane przez nas gotowe spółki mają opłacone koszty urzędowe i administracyjne, a najbliższa płatność będzie wymagana dopiero w pierwszą i każdą następną rocznicę rejestracji spółki. Podane w tabeli ceny zakupu gotowych spółek uwzględniają pełną rejestrację wraz z ukryciem danych  wlaściecieli. Ceny te są o 1000zł wyższe niż w przypadku standardowej rejestracji spółki z czasem oczekiwania ok. 2 tygodni. W/w opłata 1000zł bedzie płatna za pobraniem przy odbiorze przesyłki kurierskiej.