O nas

 

       Kancelaria Wyoming oferuje Państwu rejestrację spółek LLC (odpowiednik polskiej spółki z o.o.) na terenie amerykańskiego stanu Wyoming. Wieloletnie doświadczenie naszych agentów rejestrowych oraz potwierdzona renoma Kancelarii dają Państwu gwarancję trafnego wyboru. Posiadamy kompleksową wiedzę i doświadczenie, których potrzebuje Państwa firma, aby sprawnie, szybko i bezpiecznie zaistnieć w obrocie gospodarczym w dowolnym kraju na świecie jako spółka z siedzibą w USA.

    Nasza oferta została przygotowana głównie z myślą o polskich przedsiębiorcach, którzy postanowili przenieść ciężar swojej działalności gospodarczej do USA uzyskując, dzięki temu, wymierne oszczędności podatkowe oraz korzyści handlowe. Zdajemy sobie sprawę, że biurokracja księgowo-podatkowa w Polsce oraz szereg utrudnień i obowiązków nakładanych na przedsiębiorców powoduje, że zamiast zajmować się swoją firmę, angażowani są oni w nieefektywne, kosztowne i czasochłonne procesy prawne i księgowe. Rejestracja firmy w Wyoming pozwala raz na zawsze zapomnieć o wielu tych obowiązkach i skupić się na faktycznie prowadzonym biznesie.

   Koszt rejestracji spółki za pośrednictwem naszej Kancelarii to obecnie najtańsza oferta dostępna w Polsce. Bardzo się cieszymy, że możemy polskim przedsiębiorcom zaoferować tak konkurencyjne i przystępne ceny zapewniając jednocześnie najwyższy poziom usług i pełne bezpieczeństwo operacji.

     Istnieją różne branże, jak również najróżniejsze sposoby i rodzaje działalności, a także różne cele biznesowe. Dla wielu działalności mamy proste, sprawdzone i uniwersalne sposoby wykorzystania zalet posiadania spółki w USA, ale są też takie branże, które mogą wymagać indywidualnego podejścia i przygotowania modelu, w którym będzie można bezpiecznie prowadzić dotychczasową działalność eliminując jednocześnie dotychczasowe niepotrzebne koszty.

    Ponadto oferujemy pomoc w założeniu i prowadzeniu anonimowej firmy/spółki. Oferujemy także pomoc w optymalizacji ZUS w Niemczech i Słowacji. Dzięki naszej firmy zoptymalizują Państwo składki ZUS, tak że będzie on bardzo niski i znacznie powiększą się Państwa dochody. Nie płać ZUS i załóż z nami firmę w USA, Anglii.

    Nasza Kancelaria świadczy profesjonalną usługę rejestracji spółek w USA, natomiast nie możemy doradzać w kwestiach prawno-podatkowych w Polsce. W tym zakresie ściśle współpracujemy z Kancelarią Prawno-Podatkową, która naszym klientom doradza i przygotowuje bezpieczne rozwiązania dla konkretnego modelu biznesowego.

     Wszystkie tłumaczenia dokumentów rejestrowych Państwa spółki są natomiast realizowane przez Kancelarię Tłumaczy Przysięgłych z siedzibą w Warszawie.

      Obydwaj powyżsi partnerzy, mogą jednocześnie zapewnić o naszej wiarygodności, uczciwości i profesjonalizmie. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.